Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars jest obecny w Lwie od 7. i pozostaje w tym znaku do końca miesiąca. To samo dotyczy Merkurego w Strzelcu, który pojawia się 16., dzięki czemu otrzymujesz dobroczynne wpływy Słońca, obecnego w tym znaku od 1. do 21. Wenus jest w Wodniku aż do 31., a energie przemieszczają Jowisza w kierunku Bliźniąt. Pozostajesz więc na tej samej ścieżce, co w zeszłym miesiącu! Twoi bliscy składają ci ekscytujące propozycje. Twoje zalety są zauważane i doceniane. Czujesz się spokojny i pozytywnie nastawiony. Dlatego twoja relacja z innymi jest szczególnie przyjemna. Twoje pragnienia się spełniają, bez konieczności podejmowania ogromnych wysiłków.

Miłość

8. dzięki Wenus w Wodniku znikają irytujące sytuacje, nuda i rozczarowania. Z Plutonem twoje uczucia zmieniają i stają się zgodne z twoimi osobistymi aspiracjami. Inspirują cię do innego stylu życia, uwalniając od łańcuchów przeszłości.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli odczuwasz opór od 7., skorzystaj z okazji, aby wyjaśnić swoje wybory, nawet jeśli już to zrobiłeś. Pomoże to twoim bliskimi przyzwyczaić się do zmiany.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko