Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Do końca miesiąca Merkury jest obecny w Strzelcu. Jednak jego energia może zakłócić realizację twoich propozycji. Możesz myśleć, że ludzie nie dotrzymają obietnic, które ci złożyli. Trzymaj się do 16., wtedy Merkury osłabnie. Energie zostaną zrównoważone. Ludzie są zawsze z tobą w dobrych relacjach. Wszystkie światła są zielone, dzięki czemu twoje marzenia spełniają się bez żadnych problemów. Jednak Mars kontynuuje swoją podróż w Lwie i wycofuje się 7. Z Plutonem w Wodniku uważaj na swoje reakcje. Temperuj swoje podejście i zachowanie. Jeśli przypadkiem czujesz, że ktoś się z tobą nie zgadza, zachowaj spokój. Zapobiegnie to znalezieniu się w niechcianej sytuacji.

Miłość

8. Wenus osiada w twoim znaku do 31. Dzięki wpływom Plutona zmienia się twój punkt widzenia. Twoje uczucia dojrzewają. Niestety, mając Marsa w Lwie, możesz przekroczyć granicę wraz ze wszystkimi konsekwencjami. Aby tego uniknąć, mądrze wykorzystaj swoją moc uwodzenia.

Nasza rada dla Ciebie

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian zastanów się, jakie będą konsekwencje. Czyniąc to, będziesz mniej nieprzyjemny wobec innych, a twoje pragnienia będą intensywne.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko