Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Grudzień 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Ten rok kończy się w wyjątkowo intensywny sposób! Słońce w Strzelcu do 21., w towarzystwie Wenus do 24. i Marsa do 15., zapowiada dynamiczną atmosferę. Ten znak pozostanie na dłużej w centrum uwagi, jeśli tylko tego zechce! Inne znaki ognia (Baran i Lew) będą cieszyć się pozytywną atmosferą. Towarzyszące emocje będą równie silne, jak chęć działania. Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) będą pełne powagi, taktu i intuicji. Znaki wodne będą musiały być podwójnie czujne, ponieważ te nieharmonijne niebiańskie energie mogą je wprowadzić w błąd: miejcie oczy szeroko otwarte! Jowisz nadal obecny w Raku ułatwia działania oparte na uczuciach. Spokój wewnętrzny będzie wyjątkowo potrzebny i poszukiwany. Wykorzystają to znaki wody i ziemi, podczas gdy inne znaki będą musiały uważać, aby nie podejmować zbędnego ryzyka. Merkury, w Skorpionie do 11., sugeruje, że warto odpowiednio ważyć słowa. Relacje będą głębokie, ale gwałtowne. Nie warto brać wszystkiego tak bardzo do serca. Kiedy Merkury zbliża się do Strzelca 11. i atmosfera robi się łagodniejsza, powraca dialog, optymizm i radość życia.
Saturn i Neptun w Rybach (ostatnia część miesiąca) kontynuują poszukiwania sensu życia. To kwestia spojrzenia na świat nowym okiem, bardziej otwartym i tolerancyjnym, ale nie mniej surowym. Odkąd Mars jest obecny w Koziorożcu od 15. spokojne i przemyślane działania mogą przynieść najwięcej efektów. Uran sprzyja lojalności i uczciwości w bliskich relacjach, szczególnie w odniesieniu do znaków wody i ziemi. W tym samym czasie Pluton w Wodniku (1. część miesiąca) czuwa nad znakami powietrza i ognia, dając im jak najwięcej swobody i poczucia wolności. Poważne zmiany będą nieuniknione i zapoczątkują je osoby najbardziej otwarte na to, co nieznane.

Od 21-go Słońce pojawia się w Koziorożcu i dociera do Marsa. Następnie, 24. zaczynają działać energie Wenus: koniec tego roku będzie pełen poczucia odpowiedzialności i zaangażowania. Znaki zodiaku będą zachęcane do metodycznego działania. Wszystko, co zapowiada zmiany będzie łatwe do przewidzenia: znaki ziemi i wody będą spokojne, podczas gdy znaki ognia i powietrza będą musiały trochę zwolnić tempo. Warto wykorzystać obecność Merkurego w Strzelcu 11., aby wyrazić swoje prawdziwe uczucia. Wesołych Świąt!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko