Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Ten rok kończy się w wyjątkowo intensywny sposób! Słońce w Strzelcu do 21., w towarzystwie Wenus do 24. i Marsa do 15., zapowiada dynamiczną atmosferę. Ten znak pozostanie na dłużej w centrum uwagi, jeśli tylko tego zechce! Inne znaki ognia (Baran i Lew) będą cieszyć się pozytywną atmosferą. Towarzyszące emocje będą równie silne, jak chęć działania. Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) będą pełne powagi, taktu i intuicji. Znaki wodne będą musiały być podwójnie czujne, ponieważ te nieharmonijne niebiańskie energie mogą je wprowadzić w błąd: miejcie oczy szeroko otwarte! Jowisz nadal obecny w Raku ułatwia działania oparte na uczuciach. Spokój wewnętrzny będzie wyjątkowo potrzebny i poszukiwany. Wykorzystają to znaki wody i ziemi, podczas gdy inne znaki będą musiały uważać, aby nie podejmować zbędnego ryzyka. Merkury, w Skorpionie do 11., sugeruje, że warto odpowiednio ważyć słowa. Relacje będą głębokie, ale gwałtowne. Nie warto brać wszystkiego tak bardzo do serca. Kiedy Merkury zbliża się do Strzelca 11. i atmosfera robi się łagodniejsza, powraca dialog, optymizm i radość życia.
Saturn i Neptun w Rybach (ostatnia część miesiąca) kontynuują poszukiwania sensu życia. To kwestia spojrzenia na świat nowym okiem, bardziej otwartym i tolerancyjnym, ale nie mniej surowym. Odkąd Mars jest obecny w Koziorożcu od 15. spokojne i przemyślane działania mogą przynieść najwięcej efektów. Uran sprzyja lojalności i uczciwości w bliskich relacjach, szczególnie w odniesieniu do znaków wody i ziemi. W tym samym czasie Pluton w Wodniku (1. część miesiąca) czuwa nad znakami powietrza i ognia, dając im jak najwięcej swobody i poczucia wolności. Poważne zmiany będą nieuniknione i zapoczątkują je osoby najbardziej otwarte na to, co nieznane.

Od 21-go Słońce pojawia się w Koziorożcu i dociera do Marsa. Następnie, 24. zaczynają działać energie Wenus: koniec tego roku będzie pełen poczucia odpowiedzialności i zaangażowania. Znaki zodiaku będą zachęcane do metodycznego działania. Wszystko, co zapowiada zmiany będzie łatwe do przewidzenia: znaki ziemi i wody będą spokojne, podczas gdy znaki ognia i powietrza będą musiały trochę zwolnić tempo. Warto wykorzystać obecność Merkurego w Strzelcu 11., aby wyrazić swoje prawdziwe uczucia. Wesołych Świąt!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko