Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Niezależnie od tego, czy chodzi o sferę osobistą, czy o kwestie towarzyskie, Twoim celem w tym miesiącu jest sprawianie innym radości! Do 21. Słońce i Wenus w Strzelcu wpływają na Twoje życie rodzinne lub zawodowe. Warto dokonać drobnej analizy lub zmiany w umowach. Mars, do 15., może wywołać małe zamieszanie: postaraj się być ugodowy i dyplomatyczny. Sfera finansowa pozostaje pod kontrolą (szczególnie przez ostatnią część miesiąca), a Jupiter zapewnia na dłuższą metę bezpieczeństwo Twoich oszczędności. Z drugiej strony Saturn i Neptun w Twoim znaku motywują Cię do zdecydowanego działania, sprawdzania swojej pracy i unikania plotek przy podejmowaniu decyzji. Merkury od 11. ułatwia dialog z innymi. Skorzystaj z tego, aby poradzić sobie z trudnymi tematami, które Cię denerwują. Po 21. panująca atmosfera sprzyja podróży w głąb siebie.

Miłość

Wenus i Mars, jako duet do 15-tego w Twoim znaku, zapewniają wielką, emocjonalną i zmysłową satysfakcję w Twoim życiu małżeńskim! Metoda prób i błędów w komunikacji przed 11. może się udać, a wtedy wszystko stanie się łatwiejsze. Koniec miesiąca jest bardziej zagadkowy. Możesz chcieć, aby zbyt wiele osób zachowywało się inaczej niż dotychczas!

Nasza rada dla Ciebie

Skorzystaj z tego miesiąca, aby wyrażać swoje zdanie i prowadzić rozmowy, szczególnie te trudne i kontrowersyjne. Bliskie osoby, zwłaszcza Twoi przyjaciele i rodzina, czekają na Twoją obecność, więc upewnij się, że ich nie zawiedziesz!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko