Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024



Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Pod koniec miesiąca czeka Cię bardzo dużo intensywnej pracy! Planety w Strzelcu inspirują Cię do tego, by zacząć okazywać swoje uczucia. Może zechcesz pomóc ludziom w potrzebie lub poczujesz niepohamowany pociąg do rodzinnych tajemnic. Twój charakter aż do 15-go jest ukryty przed oczami świata. Innymi słowy, poświęć trochę czasu na działanie, ponieważ gdy tylko 15. Mars pojawi się w Twoim znaku, Twoje zachowanie całkowicie się zmieni! Jowisz obecny w Twoim znaku mógłby ułatwić sformalizowanie kontraktu lub dokonanie ostatecznych ustaleń (ostatnia część miesiąca). W tym samym czasie Uran nadal przynosi szczęście i spokój w Twoim życiu emocjonalnym lub rodzinnym. Twój znak otrzymuje potężną energię Plutona, więc oczekuj niesamowitych rzeczy i nie planuj zbyt wiele. Od 15. planety, jedna po drugiej, napływają do Twojego znaku: czeka na Ciebie piękny czas!

Miłość

Przez pierwsze dwa tygodnie okazujesz innym uczucia i wyrażasz swoje emocje. Czy to możliwe, że w Twoim życiu ponownie pojawi się jakiś związek albo relacja z przeszłości? Wenus i Mars omijają Twój znak, więc wszystko może się teraz zdarzyć. Pomimo licznych wątpliwości i wyzwań Twoje życie miłosne staje się teraz piękniejsze!

Nasza rada dla Ciebie

Koniec miesiąca zapowiada się bardzo intensywnie! Zapanuj nad stresem, ponieważ czasami warto iść naprzód bez pewności co będzie dalej: zapomnij o strachu, który jest tylko iluzją!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko