Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024



Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2025 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Nowe wyzwania mogą zmusić Cię do podjęcia konkretnych i zdecydowanych kroków. Pod koniec miesiąca czeka Cię cudowna, emocjonalna zmiana. Energie, w Strzelcu do 21-go, są obecne w Twoim życiu zawodowym lub w Twoich relacjach rodzinnych. Nie denerwuj się, jeśli kilka osób próbuje Ci okazać swoją siłę i dominację. Zwłaszcza, że Merkury do 11., pomaga Ci się skutecznie bronić. Być może brakuje Ci elastyczności i tolerancji w relacjach, ponieważ po 11. Merkury wpływa na Twoją wrażliwość. Jowisz w Raku (ostatnia część miesiąca) doskonale służy Twoim projektom, a także przyjaźniom. Możesz polegać na tych energiach. Saturn i Neptun, obecne w Twoim znaku, przynoszą dla Ciebie istotne zmiany, aspirujesz do stabilizacji w swoim związku oraz dążysz do lojalności w przyjaźni. Koniec miesiąca, począwszy od 21-go, przynosi radość w Twoim życiu uczuciowym lub rodzinnym.

Miłość

Na swojej drodze możesz zetknąć się zarówno ze szczerymi, dobrymi uczuciami, jak i z wszechobecnym fałszem! Do 15. Wenus i Mars sprawiają, że odkrywasz, co sprawia, że Twoje serce czuje się spełnione, więc słuchaj bardzo uważnie! Następnie, planety posuwają się naprzód w Koziorożcu, a Ty odzyskujesz kontrolę nad swoim życiem miłosnym.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu energie planet mogą wstrząsnąć Twoim wewnętrznym spokojem, ale Twoja zdolność do szybkiego przystosowania się uchroni Cię przed każdą sytuacją.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko