Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Wiele wydarzeń może mieć znaczenie dla Twojego życia zawodowego! Energie w Strzelcu (Słońce do 21., Wenus do 24., Mars do 15. i Merkury od 11.) zapowiadają wstrząsy i wyzwania. Przygotuj się! Saturn i Neptun (ostatnia część miesiąca) wzmacniają Twoją pewność siebie i umiejętność analitycznego myślenia: stajesz się silniejszy! Mars przechodzi do Koziorożca od 15-tego, Twoja siła rośnie, a sukces Twoich projektów jest oczywisty. Do 11. Twoje poczucie własnej wartości prowadzi Cię w stronę osiągnięcia ideału, mogą Ci w tym pomóc rozmowy lub spotkania. Zapowiada się wyjątkowo korzystna atmosfera dla rozwoju emocjonalnego i wewnętrznej analizy (szczególnie w ostatniej dekadzie), czy to w sferze uczuciowej czy rodzinnej jeśli jesteś rodzicem. Po 20-tym energie Koziorożca ułatwią realizację projektów i zawieranie nowych przyjaźni.

Miłość

W tym okresie możliwe będą napięcia emocjonalne. Do 15-tego Twoje nerwowe zachowanie będzie szkodliwe dla Twoich relacji. Do 24. Twoje uczucia mogą wydać się nie na miejscu: bądź ostrożny! Jowisz czuwa nad Tobą, ale przez cały miesiąc wciąż błądzisz. Nie przesadzaj z emocjami, a Twoje życie uczuciowe w końcu się polepszy.

Nasza rada dla Ciebie

Koniec tego roku może stanowić dla Ciebie czas na podsumowania. To dobry pomysł, ale pozostań poważny i idź naprzód. Miłosć Cię pocieszy jeśli pojawią się nieprzewidziane zmartwienia. O co więcej możesz prosić?

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko