Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2018

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2018

Mars/Pluton/Saturn dają Ci dużo do myślenia, ale jak zwykle, masz wszystko pod kontrolą. Wszystko jest już przygotowane do tego, aby oczekiwana zmiana została stopniowo wprowadzona. Od miesięcy wiesz, że już nadszedł czas, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu - to dzieje się tu i teraz. Koziorożec jest znakiem czasu, więc nie ma tu mowy o pomyłce: jeśli nadszedł czas na zmiany, będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy zacząć działać i jak iść do przodu. Nie musisz się więc bać, że będziesz zmuszony do zrobienia kroku w tył, decyzja jest już podjęta i nawet jeśli zajęła Ci ona lata, jesteś gotowy na zmianę wszystkiego, bez względu na to, co dzieje się wokół. Twoja filozofia na dziś: "Zmiatam wszystko z mojej drogi". Przyznaj, że jest to miłe uczucie, iść do przodu z podniesionym czołem. Czekałeś już na to tak długo.

Miłość

Twoja cierpliwość trwała już wystarczająco długo, czas więc na nowy rozdział w życiu. Wytłumaczysz swoje powody z całą powagą, która Cię charakteryzuje i nawet jeśli wzbudzi to w innych pewne wątpliwości, zrozumieją, że podjąłeś decyzję, która należy tylko do Ciebie.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś tak samo wymagający w miłości, jak w pracy, dajesz z siebie wszystko we wszystkich dziedzinach życia. Naucz się chronić swoich wartości we właściwy sposób, bycie zdystansowanym nie jest najlepszą metodą na ukrywanie swoich uczuć.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko