Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2018

15 kwietnia koniunkcja Słońce/Księżyc/Uran w przyjacielskim znaku pozwoli Ci na dużą wolność działania oraz obdarzy Cię większą pewnością siebie. Jeśli tylko zaczniesz się starać, sukces jest gwarantowany. Czas, aby rozpocząć nowe działania albo zaakceptować nowe odpowiedzialności, które zostały Ci zaproponowane. Nie szukaj dziury w całym - osoby, które zaproponują Ci te odpowiedzialności, doskonale wiedzą, do czego jesteś zdolny. Wiedzą, że potrafisz zaprowadzić te projekty aż na sam szczyt. Liczą więc, że odniesiesz sukces i wspierają Cię w działaniach. Będziesz mógł wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi w projektach, które były już w stagnacji od kilku miesięcy. Zakasasz więc rękawy i, pełny energii i entuzjazmu ruszysz do działania - nic nie może już stanąć Ci na drodze. Nie wahasz się ani chwili i niszczysz wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Prawdziwy z Ciebie wojownik!

Miłość

W miłości jest jednak mniej zabawnie, gdyż Wenus w kwadraturze do Słońca może stworzyć kłopoty w życiu rodzinnym, co Ci się nie spodoba. Będziesz musiał lepiej się zorganizować w opiece nad dzieckiem lub w związku z czasem, który Twoi bliscy mogą poświęcić na relacje z Tobą. Nie martw się, to tylko tymczasowe.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, aby dobrze wszystko przemyśleć, zanim wprowadzisz radykalne zmiany w Twoim życiu. Mars i Saturn w żywiole Ziemi zachęcają Cię do chwili refleksji i do rozwagi. Bądź ostrożny wobec wszelkich inwestycji, będą one pozytywne, jeśli będziesz potrafił działać umiarkowanie.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko