Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2018

Duet planet Mars i Saturn pokażą Ci drogę w dość autorytarny sposób. Warto jednak dać się im prowadzić i zgodzić się na najbardziej potrzebne zmiany. Staniesz od razu w centrum działania i uda Ci się postawić granice i zbudować mosty, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Neptun wesprze Cię w tym działaniu, obdarzając Cię wystarczającą ilością kreatywności, abyś mógł rozpocząć dość ryzykowne, acz skuteczne projekty. Twoje otoczenie zdecydowanie na tym skorzysta! 7 kwietnia będzie Twoim dniem upartości, natomiast 12go i 21go kwietnia poczujesz, że posiadasz pełną kontrolę zasobów, dzięki czemu możesz wreszcie wprowadzić zmiany w swoim własnym życiu. Zbliżysz się do ludzi, którz są dla Ciebie ważni i z wielką determinacją, ale też łatwością, stworzysz relacje, które umilą wszystkim życie.

Miłość

Twoje rzeczywiste życie uczuciowe czy to, o którym w głębi siebie marzysz? Ciężko stwierdzić w tym miesiącu, które z nich jest lepsze dla Ciebie. Tak naprawdę nie ma to znaczenia. Pozwalasz sobie na sen na jawie, który idealnie do Ciebie pasuje. Do wyboru: albo zamieniasz Twoją ukochaną osobę na fikcyjną postać Twoich snów, albo decydujesz się na prawdziwe życie - Twoją własną bajkę.

Nasza rada dla Ciebie

Boisz się często, że nie będziesz dysponować wystarczającą ilością środków, co powoduje u Ciebie fazy nadmiernego niepokoju. Pamiętaj jednak, aby znaleźć złoty środek - nie wydawaj też za dużo, jeśli nie masz planu. Równowaga jest wymagana, a być może wszelkie trudności obrócą się na Twoją korzyść.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko