Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 28/10/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Dynamiczny efekt planety Mars przejawi się dla Ciebie zwłaszcza w kwestiach inspiracji. Pewne wydarzenia lub osoby z przeszłości mogą powrócić na powierzchnię w Twoich snach lub wspomnieniach i być źródłem twórczości artystycznej. Jest to więc idealny czas na zbadanie i odkrycie potencjału, który w Tobie drzemie. Jednak od 11 kwietnia Jowisz sprawi, że będziesz mieć trudności z akceptacją krytyki lub przeciwstawnych poglądów. Twoje życie miłosne jest znów na pierwszym planie przez pierwsze dwa tygodnie. Późniejsze przybycie Merkurego, a następnie Wenus do Barana obdarzy Twoją codzienność mniejszą dawką spokoju, a większą dawką stresu i napięcia. Koniec ze zmysłowymi wymianami zdań, to przede wszystkim chęć działania stanie się najbardziej rozstrzygająca. Będziesz chcąc nie chcąc musiał skonfrontować się z energią panującą w otoczeniu. Jeśli nie będziesz mógł nabrać dystansu, może to Ci zaszkodzić. Pełnia księżyca 19 kwietnia może być pod tym względem szczególnie bolesna.

Miłość

Wykorzystaj jak możesz ostatnie przejścia Wenus i Merkurego do Ryb, przyjaznego Tobie znaku i tak, jak Ty – romantycznego. W ciągu tego miesiąca niebo będzie powoli zmieniać się, obdarowując Cię energią, chęcią działania, ale też brakiem delikatności. Pełnia księżyca 19 kwietnia może być szczególnie męcząca dla Twojego kontemplacyjnego charakteru.

Nasza rada dla Ciebie

Szczęście sprzyja Ci do 16 kwietnia, to właśnie podczas tej pierwszej połowy będziesz musiał podjąć decyzje związane z Twoją historią oraz przygotować się psychologicznie na pewne przeszkody pod koniec miesiąca. Nie będą one jednak na tyle silne, aby zerwać relacje, ale mogą negatywnie wpłynąć na Twoje morale.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko