Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Mars w Bliźniakach wpłynie przede wszystkim na Twoje relacje z innymi. Atmosfera jest dość elektryczna, ale niekoniecznie negatywna. Lubisz rywalizację? Stawisz czoła pewnej konkurencji, która napędza Cię do działania, ale nie reagujesz zbyt impulsywnie. Warto czasem wziąć krok w bok, aby przeprowadzić rozmowę. 11 kwietnia Jowisz obdarzy Cię elementami, które pomogą Ci w budowaniu przyszłości pełnej optymizmu. Ta planeta zachęci Cię do większej otwartości i entuzjazmu. Twoje zdolności umysłowe rozwijają się, a Ty świetnie się rozwijasz w dziedzinach filozoficznych lub duchowych. Druga połowa miesiąca, wraz z Merkurym w gwiazdozbiorze Barana od 16 kwietnia, pełnią księżyca 19 kwietnia oraz przejściem Wenus do Barana 20 kwietnia, obdarzy Cię jeszcze większym entuzjazmem! Merkury ożywi Twoje relacje, które staną się bardzo konstruktywne. Pomoże Ci również w uporządkowaniu pomysłów oraz w wyrażania swoich myśli w bardziej spontaniczny sposób. Wenus rozbudzi Twoje życie miłosne, podzielisz się dynamiczną atmosferą z najbliższymi.

Miłość

Mars zachęca Cię do działania i jedności. Z przejściem Merkurego, a potem Wenus do Barana, Twoje życie miłosne stanie się coraz bardziej gorące. Jeśli dobrze się za to zabierzesz, przeniesie Cię ono wprost do chmur!

Nasza rada dla Ciebie

Na początku miesiąca lepiej się wycofać niż mówić bzdury lub, co gorsza, na nie odpowiadać. Z biegiem czasu atmosfera stanie się coraz bardziej dla Ciebie korzystna, zwłaszcza w okolicach 19 kwietnia, wraz z pełnią księżyca w Wadze – wtedy całe niebo Tobie sprzyja i otwiera przed Tobą nowe możliwości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko