Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Zamierzenia, plany życiowe bardziej osadzone w czasie - ciekawy program na ten miesiąc, drogi Bliźniaku! Twoja planeta, Merkury, będzie w trzech znakach w tym miesiącu, co wpłynie na zmianę twojego charakteru! Będziesz szczególnie zainteresowany swoim zawodowym losem aż do 11-go, swoimi projektami i przyjaciółmi od 12 do 27, aż wreszcie zatęsknisz by mieć czas na spokojne przemyślenia pod koniec miesiąca. Słońce w Baranie, aż do 11, wniesie delikatne światło w twój krąg towarzyski, a Mars i Saturn w Wodniku rozszerzą kwiestie związane z twoim podróżowaniem, wycieczkami, sięganiem za horyzont i pozwolą nowym pomysłom okrzepnąć. Koniecznie pomyśl o fizycznej i mentalnej regeneracji! Jowisz i Pluton, wciąż w twoim znaku, zmienią twój związek z życiem i ze śmiercią. Weź to teraz pod uwagę, zwłaszcza w ostatniej dekadzie.

Miłość

Wenus będzie przebywać w twoim znaku praktycznie przez cały miesiąc. Spowoduje, że zaświecisz jasną gwiazdą, czystą charyzmą i nastąpi powrót do miłości. Mars i Saturn w Wodniku proponują energię zarówno duchową, jak i fizyczną, psotną i zuchwałą na maxa. Piękny miesiąc biorąc pod uwagę twoje emocjonalne życie, ciesz się!

Nasza rada dla Ciebie

Pojawienie się Saturna w Wodniku w pierwszej dekadzie miesiąca, przyniesie piękną perspektywę solidnej i konstruktywnej przyszłości. Uzbrój się w cierpliwość – czas gra na twoją korzyść! Zadbaj o kontakty w tym miesiącu, to konieczne.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko