Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2020 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Sięgasz coraz głębiej w siebie i wyciągasz wnioski, czekają cię intensywne, piękne wyzwania, droga Panno! Aż do 19-tego, Słońce w Baranie, zaktywizuje u ciebie pragnienie, by poznać sekret wspaniałego życia. Merkury, twoja planeta, czasami Baran, czasami Ryby, sprawią że w okresie od 12 do 27 się wyciszysz, a następnie otworzą przed tobą wizję nowego związku. Docenisz małe rzeczy w codziennym życiu! Będziesz miał cudowną energię na co dzień, ale czeka cię więcej obowiązków, więc dbaj o swoje zdrowie, unikaj wypalenia! Uran w Byku w pierwszej dekadzie skłoni cię do analizy życiowych planów. Otwórz się na nowe, nie bój się wyzwań! Od 20-go Słońce w Byku skieruje twoją uwagę na podróże i sprawy duchowe. Miły moment, aby wrócić do medytacji i zadbać o ciało.

Miłość

Wenus w Bliźniętach i Mars w Wodniku wprowadzą do twojego życia miłosnego trochę powietrza i lekkość, na których tak ci zależy. Niemniej jednak, twoja natura da o sobie znać: w miłości będziesz ostrożny. Nie pozwól sobie na zaborczość! Wenus ubarwi twoje społeczno-zawodowe przeznaczenie, a Mars twoją codzienność. Miłośc nie jest ci pisana.

Nasza rada dla Ciebie

Pomimo pewnych lekkich wpływów planetarnych, ten miesiąc będzie również intensywny, ponieważ Uran w Byku przyniesie coś nieoczekiwanego, a Saturn powagę do twojego codziennego życia. Zadbaj o siebie, wyciągnij swoje ulubione poradniki dietetyczne!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko