Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Świetna energia przez cały miesiąc drogi Wodniku. Będziesz przepełniony energią, konstruktywny, dzięki wsparciu Saturna. W pierwszej dekadzie, oddziaływanie Saturna spowoduje, iż dojrzejesz aby wzrastać, czasami przez trudności, zawsze poprzez nauki! Nie bądź niecierpliwy i uparty, wręcz przeciwnie, waż słowa i czyny, szczególnie w kwestiach związanych z rodziną lub domem. Aż do 19-go, Słońce w Baranie będzie rozjaśniać twój umysł, a twój sposób wypowiedzi sprawi, że będziesz zabawny. Jowisz będzie się chronił, a Pluton wzmocni, abyś przygotował się na zmiany, które nadejdą później. Dbaj o swoje finanse, bo choć Neptun podrzuci ci pomysły, będą mało czytelne i wątpliwe. Do 20-go, większe znaczenie dla ciebie będzie miał twój dom i rodzina.

Miłość

Bycie zdobywcą, wzrost libido - w tym miesiącu to nie są obietnice! Ty, zazwyczaj kierujący się rozumem, nie cofniesz się przed miłością i jej obietnicami. Wenus w Bliźniętach otwiera nieco bardziej pozytywne perspektywy związane z emocjami. Zagadnienia miłosne powinny eksplodować od ilości propozycji. Szykuje się wspaniały miesiąc!

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz odrobiny napięcia lub gorących dyskusji w domu, ten miesiąc wygląda bardzo korzystnie, szczególnie emocjonalnie. Jeśli jesteś z kimś, twoje więzi się zacieśnią, a jeśli jesteś samotny, cały wszechświat będzie ci sprzyjał, abyś zmienił swój status!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko