Dzisiaj, Sobota 06 Marzec 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes | 01/03/2021 - zmodyfikowano 06/03/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Świetna energia przez cały miesiąc drogi Wodniku. Będziesz przepełniony energią, konstruktywny, dzięki wsparciu Saturna. W pierwszej dekadzie, oddziaływanie Saturna spowoduje, iż dojrzejesz aby wzrastać, czasami przez trudności, zawsze poprzez nauki! Nie bądź niecierpliwy i uparty, wręcz przeciwnie, waż słowa i czyny, szczególnie w kwestiach związanych z rodziną lub domem. Aż do 19-go, Słońce w Baranie będzie rozjaśniać twój umysł, a twój sposób wypowiedzi sprawi, że będziesz zabawny. Jowisz będzie się chronił, a Pluton wzmocni, abyś przygotował się na zmiany, które nadejdą później. Dbaj o swoje finanse, bo choć Neptun podrzuci ci pomysły, będą mało czytelne i wątpliwe. Do 20-go, większe znaczenie dla ciebie będzie miał twój dom i rodzina.

Miłość

Bycie zdobywcą, wzrost libido - w tym miesiącu to nie są obietnice! Ty, zazwyczaj kierujący się rozumem, nie cofniesz się przed miłością i jej obietnicami. Wenus w Bliźniętach otwiera nieco bardziej pozytywne perspektywy związane z emocjami. Zagadnienia miłosne powinny eksplodować od ilości propozycji. Szykuje się wspaniały miesiąc!

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz odrobiny napięcia lub gorących dyskusji w domu, ten miesiąc wygląda bardzo korzystnie, szczególnie emocjonalnie. Jeśli jesteś z kimś, twoje więzi się zacieśnią, a jeśli jesteś samotny, cały wszechświat będzie ci sprzyjał, abyś zmienił swój status!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko