Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Niesamowity idealizm i społeczno-zawodowe podejście do spraw będą najważniejsze! Miesięczne energie zapraszają cię do potwierdzenia swoich zobowiązań, czy to dla siebie, czy dla innych! Twoja królewska natura doceni podkreślenie twoich wartości i to aż do 20. Nerwowy i aktywny okres dla twoich przyjaźni. Twoje projekty płoną dzięki Marsowi w Bliźniakach aż do 23-go. Intymna sfera relacji zawsze przyjmuje Jowisza i Saturna, twoje wybory ułatwiają ewolucję i stabilizację tego obszaru. Od dwudziestego nastąpią zmiany klimatu pod napływem mocy Byka do twojego znaku, napięcia są możliwe w twojej pracy lub też ogólnie, pozwól im odejść, zwolnij i nie próbuj zmieniać wydarzeń, wręcz przeciwnie, towarzysz im!

Miłość

Pasja i pobudzenie! Wenus jest w Baranie aż do 14 i zwiększa ekspresję twoich uczuć, które są żywe, szczęśliwe i dumne! Miłośc cię wypełnia, a ty uwielbiasz być zakochany, twój partner jest rozpieszczany. Po 20., na horyzoncie twojego życia miłosnego może pojawić się nuta zazdrości, zrelaksuj się, jesteś wyjątkowy i tak bardzo ekstrawagancki!

Nasza rada dla Ciebie

Część miesiąca jest dla ciebie korzystna, aby dać ci niezbędną dozę energii na początek wiosny. Moce planetarne trzęsą twoim porywającym, ale taktycznym temperamentem. Działaj przed 20., jeśli pojawią się ku temu możliwości!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko