Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Zwiększone natężenie uczuć i zmiany w rodzinie! Energie Barana harmonijnie połączone z twoim znakiem do 19, sprzyjają wszystkim twoim kontaktom, twoim spotkaniom, twojemu sumieniu i twojej aktywności. Twoja otwarta dla świata natura pokocha te trzy tygodnie. Jowisz i Saturn przyspieszają zmiany w domu! Mars w Bliźniętach w twoim obszarze emocjonalnym do 23., akcentuje twoje emocjonalne pragnienia, miłośc otwiera twoje ramiona. Co z tym zrobisz? Ostatni czas, kiedy Pluton działa dogłębnie, aby ujawnić ci pewne prawdy, podczas gdy Neptun zaprasza cię do monitorowania twoich spraw finansowych. Od 20. siła w Byku zmienia się w twoim obszarze mieszkaniowym, zachowując spokój, jeśli komunikacja z innymi się nasila. To samo w rodzinie, każdy ma swoją wizję życia, ćwicz tolerancję!

Miłość

Dynamizm i pobudzenie dominują u ciebie w tym miesiącu. Jesteś komunikatywny, otoczenie nie jest dla ciebie obojętne. Dla ciebie siła emocji opiera się na niespełnionych obietnicach, jesteś uwodzicielski! Mars zwiększa pobudzenie i siłę twórczą. Po dwudziestym, napływ emocji na twój znak zapowiada nadmiar wrażeń, ale pozostań spokojny!

Nasza rada dla Ciebie

Atmosfera planetarna zapowiada się harmonijnie dla twojego znaku. Ciesz się dynamicznym napływem Jowisza i Saturna, które dbają o twoje życie. W ostatnim tygodniu Mars w Raku i planety w Byku interesują się twoimi codziennymi sprawami, harmonia jest trochę mniej pewna. Cierpliwości!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko