Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Baran na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Wciąż jest to mniej lub bardziej planeta Plutona, która z Koziorożca nadaje ci bieg wydarzeń. Niekoniecznie jest to kompas, o jakim marzyłeś, ale musisz sobie z nim poradzić. Niestety, to trochę "karuzela". Istnieje "z" dniami i "bez" dni. Nie zdziw się, jeśli stara historia zakończy się miłością lub przyjaźnią, lub jeśli staniesz twarzą w twarz z propozycją, której nie możesz odmówić: sentymentalną lub profesjonalną. Jest to miesiąc nieco niejednoznaczny i czasami możesz chcieć "zapłacić, aby zobaczyć". Zachowaj spokój; wkrótce dowiesz się, z kogo jesteś dumny i jak tańczyć. To prawda, że cierpliwość nie jest pierwszą cnotą. Dokładnie oceń odległość, zanim zrobisz krok. Pierwszy tydzień sprzyja spotkaniom.

Miłość

Z tobą czasami nie ma sprzeciwu, twoja zdolność rozpoznania krzywd mogłaby zostać podważona w tym miesiącu. Zwłaszcza, że możesz się złościć na dobre rzeczy. Nie widzisz zdrady, bądź czujny i przyznaj, że nie wygrywasz za każdym razem.

Nasza rada dla Ciebie

Pod koniec miesiąca pokazujesz spokój i chłód; nie bierz go za kroplę energii. Koncentrując swoją uwagę na tym, co istotne, znajdziesz wspaniałe zasoby, a twój magnetyzm nie pozostawi nikogo obojętnym.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko