Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Zaskakujące stwierdzenia lub inne podejście do rzeczy może skomplikować twoją wizję projektu. To prawda, że obecność Urana w Byku zwiększa twoje uczucia i skupia twoją kreatywność. Możesz spieszyć się, aby wydać orzeczenie lub podjąć decyzję. Nie idź za szybko. To postawiłoby cię w bezpośredniej sprzeczności z twoimi własnymi dylematami. Nie należy pozostawać na zbyt stanowczych pozycjach, które w dłuższej perspektywie stałyby się uciążliwe. Lekko poruszając się, zdołasz pogodzić się z przeciwnościami i pogodzić własne wartości z wartościami innych. Ponadto, pomimo żelaznej woli, niektóre tajniki mogą całkowicie uciec. Przyznajesz, że są zasady gry, ale nie chcesz ich szanować.

Miłość

Twoje zasoby wydają się niewyczerpane. Bezwarunkowa miłośc, mówi do ciebie. Słyszysz jednak, że szanujemy twoją niezależność i zobowiązania, które zostały podjęte. W tym miesiącu ustawisz zegary na czas z wielką delikatnością i dyplomacją. Wiesz dokładnie, czego chcesz, a otrzymasz to, unikając wszystkich pułapek. 15 i 16, niech twoja wyobraźnia szaleje

Nasza rada dla Ciebie

Słodycz i cierpliwość czynią cuda, ale do tego trzeba pokonać pewną szorstkość. Jeśli tak jest, nie myśl o wygładzaniu wszystkich trudności jedną ręką. Zdajesz kurs we wszelkiej klarowności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko