Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2022 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2022

Zaskakujące stwierdzenia lub inne podejście do rzeczy może skomplikować twoją wizję projektu. To prawda, że obecność Urana w Byku zwiększa twoje uczucia i skupia twoją kreatywność. Możesz spieszyć się, aby wydać orzeczenie lub podjąć decyzję. Nie idź za szybko. To postawiłoby cię w bezpośredniej sprzeczności z twoimi własnymi dylematami. Nie należy pozostawać na zbyt stanowczych pozycjach, które w dłuższej perspektywie stałyby się uciążliwe. Lekko poruszając się, zdołasz pogodzić się z przeciwnościami i pogodzić własne wartości z wartościami innych. Ponadto, pomimo żelaznej woli, niektóre tajniki mogą całkowicie uciec. Przyznajesz, że są zasady gry, ale nie chcesz ich szanować.

Miłość

Twoje zasoby wydają się niewyczerpane. Bezwarunkowa miłośc, mówi do ciebie. Słyszysz jednak, że szanujemy twoją niezależność i zobowiązania, które zostały podjęte. W tym miesiącu ustawisz zegary na czas z wielką delikatnością i dyplomacją. Wiesz dokładnie, czego chcesz, a otrzymasz to, unikając wszystkich pułapek. 15 i 16, niech twoja wyobraźnia szaleje

Nasza rada dla Ciebie

Słodycz i cierpliwość czynią cuda, ale do tego trzeba pokonać pewną szorstkość. Jeśli tak jest, nie myśl o wygładzaniu wszystkich trudności jedną ręką. Zdajesz kurs we wszelkiej klarowności.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko