Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Rak na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Chociaż są one mniej liczne, to jednak energie pochodzące od Barana są nadal aktywne. W przypadku Marsa, który jest w twoim znaku, reakcje emocjonalne innych względem ciebie są zaostrzone. Czujesz się przytłoczony, nie rozumiejąc dlaczego. Aby nadążyć, masz wsparcie energii krążących w Byku. Pomagają zachować spokój, gdy ciśnienie wzrasta o kilka stopni. Zapewniają ci odwagę i wytrwałość, które oszczędzają ci podejmowania decyzji na podstawie niewłaściwych powodów. Energie od 22. zachęcają do spojrzenia na sprzeczności z perspektywy czasu i zrozumienia ich znaczenia. Niedaleko stąd Saturn w Rybach zachęca cię do wykorzystania swoich darów, abyś mógł ocalić czyjeś życie.

Miłość

Energie emanujące z Byka i Marsa radzą ci, aby nie kusić diabła, jeśli chcesz mieć spokój. Choć wydaje ci się to trudne, uzbrój się w cierpliwość i nie wywieraj presji. Na razie ciesz się prezentem bez zadawania sobie tysiąca pytań.

Nasza rada dla Ciebie

Zamiast cierpieć, skorzystaj z okazji, aby podsumować swoje uczucia, pragnienia i znaczenie zagrożeń, które powstają bez ostrzeżenia.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko