Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Dzięki więzi łączącej Marsa w Raku energie emanujące z Barana zmieniają całą sytuację. Trudno jest śledzić szefa, małżonka lub kolegów. Niektórzy są bardzo uparci. Inni buntują się przy pierwszej okazji. Relacja jest ożywiona i mogą utrzymać się nieporozumienia. Jesteś między młotem a kowadłem! Niestety, niewiele można zrobić, z wyjątkiem czekania spokojnie, aż to minie. Aby ci pomóc, między 12. a 30. możesz liczyć na szczęśliwe i pozytywne impulsy Wenus w Bliźniętach. Różne wydarzenia i okoliczności mają na celu zmianę twoich pomysłów. Zapewnią chwile relaksu, które pomogą ci cofnąć się o krok.

Miłość

Ten sektor jest zdominowany przez okresy euforii i chwile pełne skomplikowanych, złożonych emocji. Od 12. Wenus w Bliźniętach jest rozrywką w kierowaniu twojej miłości ku temu, co czyni cię szczęśliwym. Sprawia, że patrzysz na uczucia i troski z dystansem.

Nasza rada dla Ciebie

Zamiast zagłębiać się w nienazwane komplikacje lub zamiast dokonywać ciężkich wyborów, spoójrz na życie w nowym świetle. Otwórz się na inny wymiar.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko