Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Kwiecień 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Atmosfera jest inna. Energie są pobudzone. Na niebie wieje wiatr buntu. Wszyscy są niecierpliwi i wywierają presję na tych, którzy potrzebują więcej czasu na działanie. Ta sytuacja cię destabilizuje i może sprawić, że zaczniesz myśleć, że twój spokój zostanie zakwestionowany. To jest możliwe. Możesz jednak tego uniknąć, jeśli poruszysz trudne tematy. W tym miesiącu skup się na swoich celach i nie pozwól im zniknąć! Możesz liczyć na stałe wsparcie Marsa i Saturna w Rybach, co zachęca cię do przyjęcia takiego sposobu działania, które jest skuteczne. Z drugiej strony może sprawić, że będziesz wyglądać jak zimna i niedostępna osoba.

Miłość


Miłosć od pierwszego wejrzenia nie ma na ciebie wpływu. Teraz, zanim kogoś poznasz, nie spiesz się z zaangażowaniem. Spróbuj powoli rozwinąć swoje uczucia. Takie podejście może wywoływać irytację w niecierpliwych sercach. Nie poddawaj się. Wszystko się ułoży.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy czujesz, że ludzie lub wydarzenia próbują odwrócić twoją uwagę od celu, zachowaj spokój. Pokaż dystans, odległe i zimne powietrze, a twój przeciwnik się podda.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko