Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Ta wiosna będzie dużo bardziej emocjonująca i bardziej namiętna niż zwykle! Rzeczywiście, to za sprawą koncentracji planet w znakach wodnych: Merkury, Wenus, Mars i Saturn oddychają energią z wrażliwością, intuicją i delikatnością, potrzebne będą jednak pewne środki ostrożności! Wenus w Rybach przez cały miesiąc przenosi swoją subtelność i empatię na inne znaki. Merkury, w Rybach do 15., a bezpośrednio do 7.

, sprzyja silnym energiom, ten okres będzie łatwy dla tych, którzy poświęcą czas na refleksję, a bardziej skomplikowany dla tych, którzy działają pod wpływem kaprysu, uważaj, błędne oceny nie są wykluczone. Znaki ognia się prześcigają i otrzymują wsparcie Słońca w Baranie aż do 21., w towarzystwie Neptuna, który rozpoczyna swój długi pobyt w tym dynamicznym i zwycięskim znaku oraz dodaje temu miesiącowi nieco duchowości. Wszystkie znaki zodiaku dostrzegą nową stronę swojego życia! Działania będą inspirowane i oparte na wierze, którą każdy będzie mógł poczuć, a silna chęć pójścia naprzód będzie tłem dla chęci zmiany świata!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko