Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Kwiecień 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Ta wiosna będzie dużo bardziej emocjonująca i bardziej namiętna niż zwykle! Rzeczywiście, to za sprawą koncentracji planet w znakach wodnych: Merkury, Wenus, Mars i Saturn oddychają energią z wrażliwością, intuicją i delikatnością, potrzebne będą jednak pewne środki ostrożności! Wenus w Rybach przez cały miesiąc przenosi swoją subtelność i empatię na inne znaki. Merkury, w Rybach do 15., a bezpośrednio do 7.

, sprzyja silnym energiom, ten okres będzie łatwy dla tych, którzy poświęcą czas na refleksję, a bardziej skomplikowany dla tych, którzy działają pod wpływem kaprysu, uważaj, błędne oceny nie są wykluczone. Znaki ognia się prześcigają i otrzymują wsparcie Słońca w Baranie aż do 21., w towarzystwie Neptuna, który rozpoczyna swój długi pobyt w tym dynamicznym i zwycięskim znaku oraz dodaje temu miesiącowi nieco duchowości. Wszystkie znaki zodiaku dostrzegą nową stronę swojego życia! Działania będą inspirowane i oparte na wierze, którą każdy będzie mógł poczuć, a silna chęć pójścia naprzód będzie tłem dla chęci zmiany świata!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko