Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

Na początku miesiąca, pod wpływem energii Byka, Słońca i Neptuna, możesz zacząć odosobnienie, aby lepiej zrozumieć siebie i lepiej przemyśleć swoje prawdziwe pragnienia. Uran w twoim znaku naciska na twoje opory, abyś mógł przesunąć swoje granice (ostatni dekan). Czy zdecydujesz się na to? 19. Słońce przenosi się do twojego znaku, więc znajdziesz się w świetle reflektorów, szczególnie że Pluton w Wodniku wysyła ci swoją moc zmiany (pierwszy dekan), nie powinieneś się opierać, jeśli życiowe wydarzenia zmuszą cię do radykalnej zmiany czegoś albo związek zaczął być przestarzały. Merkury w Rybach do 15, w parze z Wenus, ułatwia twoje projekty i przyjaźnie. Do 18 masz niezły nastrój, potem zachowaj samokontrolę!

Miesięczny Horoskop Kwiecień 2025 dla Byk
Idź do

  Miłość

  Sektor uczuć będzie namiętny, nieco tajemniczy, uważaj na miłości sekretne! Wenus w Rybach (i bezpośrednia 13) może sprzyjać uroczemu spotkaniu w Twoim kręgu przyjaciół lub w sercu stowarzyszenia, Twój nastrój będzie on romantyczny do złudzenia. Mars będzie grał swego rodzaju swata z wyczuciem do 18 roku, a następnie z surowością, tak więc bądź reaktywny!

  W związku

  Chcesz podzielić się z drugą połową fala emocji, które mogą cię zalać. Merkury będzie wspierał twoje intuicje aż do 15, a twoje słowa dotkną partnera, jednak po 16 nieporozumienia mogą zaciemnić waszą harmonię. Mars dodaje delikatnie pikantnej zmysłowości aż do 18, więc skorzystaj z tego!

  Singiel

  Sektor relacji zapowiada się korzystny dla bardzo zmysłowego romansu do 18, wyjdźcie, miejcie oczy otwarte! Wasze uczucia będą namiętne, empatyczne i zdolne zrobić oszałamiające wrażenie na osobie, którą pożądacie. Po 16 będziecie mieć trudności z komunikacją, więc działajcie wcześniej.

  Kariera / Finanse

  Jowisz w obszarze finansowym zachęca do rozszerzenia swojego majątku i podejmowania przemyślanego ryzyka, które może przynieść korzyści, zdecyduj się, jeśli czujesz na to ochotę! Pluton od niedawna działa w obszarze zawodowym, zmiany są na horyzoncie, przygotuj się, będą korzystne w dłuższej perspektywie!

  Porady na miesiąc

  Sekretem na ten czas będzie pozostawienie się prowadzić jak przepływ wody, bez oporu wobec zmian ani niespodzianek. Świadomie towarzysz przekazom z nieba!

  Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.