Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

Na początku miesiąca, pod wpływem energii Barana, Słońca i Neptuna możesz rozpocząć odpoczynek z dala od zgiełku świata, aby lepiej zrozumieć siebie i lepiej rozważyć swoje prawdziwe pragnienia. Uran stara się zmotywować Cię do przeunięcia niektórych granic, czy jesteś na to gotowy? 19. Słońce pojawia się w Twoim znaku, jesteś w centrum uwagi, zwłaszcza że Pluton w Wodniku wysyła Ci swoją moc. Nie opieraj się, jeśli wydarzenia popychają Cię do radykalnej zmiany czegoś lub do analizy związku, który stał się przestarzały. Merkury w Rybach do 15., w duecie z Wenus, korzystnie wpływa na Twoje projekty i przyjaźnie. Aż do 18. Twoje poczucie własnej wartości jest wysokie, postaraj się zatem zachować samokontrolę!

Miłość

Obszar emocjonalny będzie pełen pasji i tajemnicy, strzeż się romansów! Wenus w Rybach będzie w stanie wesprzeć ważne spotkanie w kręgu Twoich bliskich, Twój nastrój będzie romantyczny i uduchowiony. Mars będzie z finezją bawił się w swatkę do 18., potem jednak ostro reaguj na niektóre sytuacje!

Nasza rada dla Ciebie

Sekret na ten okres polega na tym, aby dać się ponieść jak nurt wody bez opierania się zmianom lub niespodziewanym zdarzeniom. Bądź świadomy swojej wartości!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko