Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

Energie popychają Cię w kierunku realizacji Twoich planów, planety w Baranie wzmacniają ideały, które w sobie nosisz! Do 19. dużo myślisz o tym, jak zmienić to, co już Ci nie odpowiada, wspierają Cię niezawodni przyjaciele i wiara we własne siły. Po 18-tym Mars przybywa do Twojego domu, a Twoja forma przybiera olimpijskie rozmiary, będziesz jej potrzebować, aby poradzić sobie z pewnymi zmartwieniami rodzinnymi lub małżeńskimi, podczas gdy Słońce w Byku od 19. działa w Twojej sferze zawodowej, nie daj się ponieść emojom, współpracuj z innymi! Miłosć będzie bardzo silna, a Wenus w Rybach przygotuje Cię na to, że niedługo obudzi się w Tobie wielki kochanek, który od dawna w Tobie drzemie!

Miłość

Przez pierwsze dwa tygodnie możesz się wahać, czy wyrazić swoje uczucia, czy zachować je w tajemnicy tak, aby mieć pewność, że są wartościowe! Następnie Mars wślizguje się do Twojego domu 18-go, a Twój ognisty temperament nabiera mocy. Wenus w Rybach pojawia się 13-tego i sprzyja Twojemu pragnieniu sprawiania innym radości.

Nasza rada dla Ciebie

Szanuj innych, a oni zrobią to samo w stosunku do Ciebie. Ważna będzie akceptacja oraz zachowanie spokoju, a ponieważ piękne rzeczy są dla Ciebie istotne doceń to, co jest dookoła Ciebie.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko