Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

Energia motywuje cię do osiągnięcia swojego osobistego celu, planety w Baranie podkręcają ideał, który nosisz w sobie! Do 19 roku dużo myślisz o tym, w jaki sposób zmienić to, co cię nie satysfakcjonuje, być może wspierany przez wiernych przyjaciół oraz doskonałe samopoczucie. Po 18 roku Mars wkracza do twojego życia, a twoja forma przyjmuje ciężar olimpijski, co przyda się do radzenia sobie z kilkoma problemami towarzyskimi lub małżeńskimi, a Słońce w Byku od 19 roku działa w twojej dziedzinie zawodowej, nie wpadaj w gniew z powodu drobnych rzeczy, współpracuj! Miłość będzie silna lub nieobecna, Wenus w Rybach przygotowuje dla ciebie koktajl zarówno zmysłowy, jak i wystarczająco pikantny, aby obudzić wielkiego miłośnika, który drzemie w tobie!

Miesięczny Horoskop Kwiecień 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  W pierwszych dwóch tygodniach możesz wahać się między wyrażeniem swoich uczuć a ich ukryciem, aby upewnić się co do ich wartości! Następnie 18 marca Mars przenika do twojego znaku, a twoja ognista natura znów bierze górę, podczas gdy Wenus w Rybach, zmieniająca kierunek 13 marca, sprzyja twojej chęci pokazania swojej wrażliwości drugiej osobie.

  W związku

  Pluton w twoim sektorze małżeńskim wymaga zmian w twoim związku (pierwsza dekada). Ten proces zajmie trochę czasu, bądź czujny wobec swojej drugiej połówki, szanuj jej prośby i ciszę. Dla wszystkich od 18. namiętność będzie obecna!

  Singiel

  Między wymaganiami a pragnieniem zakochania, będziesz miał wybór działania stanowczego po 18 lub kładzenia fundamentów między 1 a 18. Osoba o innej kulturze lub wykształceniu może poruszyć Twoje serce. Zadbaj o swoją komunikację po 16.

  Kariera / Finanse

  Sfera umów pod wpływem reformatorskim Plutona może przynieść kilka niespodzianek, będziesz musiał albo dostosować się do nagłych zmian, albo stać się ich ucieleśnieniem, szczególnie dla 1 dekady. Wenus może przynieść Ci pomoc finansową po 13, rządową lub prawną, podczas gdy Jowisz wspiera Twoje partnerstwa.

  Porady na miesiąc

  Szanuj innych, a oni będą postępować tak samo wobec ciebie. Będzie ważne, abyś potrafił się dostosować, zachować spokój, ponieważ piękne rzeczy czekają na ciebie, gotowe aby się ujawnić.

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.