Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2020 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Przed tobą wyzwanie związane ze społeczno-zawodowym losem i prawdopodobnymi konfliktami, Wago! Aż do 22-go, duet planet w Raku, czyli Słońce i Merkury, wzmocni twoją karierę lub styl życia. Saturn, Jowisz i Pluton w Koziorożcu, dyplomatycznie obwieszczą lekkie zamieszanie związane z rodziną lub miesjcem zamieszkania, w ostatniej dekadzie. Natomiast Mars w Baranie, zwrócony w stronę twojego znaku, sprawi, że kwestie małżeństwa lub związku wybuchną! Wszystko się zatrzęsie, będziesz opierał się naciskom! Wenus, twoja planeta, w Bliźniętach, wniesie spokój, piękno i lekkość do twojego ideału życia. Uran w Byku spowoduje nagłą zmianę twoich finansów, w pierwszej dekadzie. Od 23-go Słońce w Lwie ułatwi planowanie i ożywi krąg towarzyski.

Miłość

Kochając harmonię i miłośc, w tym miesiącu powinieneś być zadowolony, jeśli nie będziesz walczyć z innymi. Twoje uczucia są wyraźne i radosne, ale możesz reagować nieco zbyt mocno w relacjach z otoczeniem. Pozostań wyluzowany. Nie zawsze ostatnie słowo musi należeć do ciebie!

Nasza rada dla Ciebie

Jest gorąco i słonecznie, baw się! Odłóż na bok rodzinne sprzeczki, a jeśli się skumulują - jedź na urlop, zwłaszcza po 22-im. W tym miesiącu stworzysz ideał miłości, ale pozostań realistą. Sezon nie sprzyja takiemu modelowi!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko