Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Sprzyjający klimat dla związków i spraw rodzinnych! Słońce w Raku aż do 22 podkreśla jak ważne jest twoje otoczenie. Twoje poczucie moralności jest wysokie, wypowiadasz się z łatwością, szczególnie od 13 do 28. Wenus, twoja planeta, w Lwie aż do 22., łagodzi twoje relacje rodzinne, a następnie, od 23 do 31, wpiera twój obszar emocjonalny: miłośc daje ci znak! W domu tryskasz energią, aż do 29, moc Marsa zachęca cię do ostrożności, ale i do zabawy. Jupiter służy twoim interesom społecznym i twoim projektom aż do 29. Saturn w Wodniku stara się wzmocnić cię w zawodowej sferze życia. Od 23. Słońce w Lwie zachęca cię do rozważnego zarządzania sprawami mieszkaniowymi.

Miłość

Aż do 22. planety związane z miłością wpierają twoje życie rodzinne. Mars pobudza twoją zmysłowość i namiętność. Pamiętaj, nie daj się zdominować swojemu ego. Od 23. Wenus w Pannie obiecuje szczęście przez długi czas. Zastanów się, czy właściwie wyrażasz czułość i inne emocje?

Nasza rada dla Ciebie

Uran motywuje cię do zgłębienia twojej osobowości, intensywnie przygląda się temu procesowi! Ten letni miesiąc reprezentuje pewne wyzwania, szczególnie emocjonalne. Nie rozmyślaj o samych przyjemnościach, kochaj także to, co trudne, ale co może cię wiele nauczyć!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko