Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

W tym miesiąca czeka cię poważna analiza wewnętrzna i szeroka swoboda działania! Planetarne energie Raka aż do 22 zapraszają cię do spojrzenia w głąb siebie. Jowisz w Rybach do 28 zwiększa twoją przenikliwość biznesową, podczas gdy Saturn zapewnia solidne fundamenty w twoim związku małżeńskim lub relacjach towarzyskich. W twojej sferze społeczno-zawodowej jesteś pewny siebie, niezależny od innych. Aż do 29 marca Mars obdarza cię niewyczerpaną energią, podczas gdy Wenus do 22 zwiększa twój urok, stajesz się próżny! Od 23. Słońce wkracza w twoją konstelację, to jest twój moment, by świecić. Ten letni miesiąc uosabia twój gorący temperament, pokaż jak ogromna jest twoja kreatywność. Pod koniec miesiąca Wenus i Mars w Pannie zapewniają spokojniejszy, mniej intensywny klimat.

Miłość

Potężna i pobudzająca energia zachęca cię, byś zadał sobie pytanie o twoje podejście do miłości lub sposób wyrażania pragnień. Wenus, w twoim znaku aż do 22, zapewnia ci wiele uroku i delikatności, które mogą sprzyjać twojemu życiu miłosnemu. Po nieśmiałym początku miesiąca jesteś w pełni otwarty. Odpuść, nic na siłę!

Nasza rada dla Ciebie

Saturn rozpoczyna swój długi pobyt w obszarze uczuciowym i towarzyskim. Nie bój się jego nauk, są konstruktywne. Nie ograniczaj się, odczuwaj naturalną radość z życia. Bądź odważny we wszystkich sprawach!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko