Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

W centrum uwagi jest twoja osobowość i możliwości finansowe! Ten miesiąc, dzięki Słońcu w twoim znaku, zapowiada się korzystnie aż do 22. Merkury od 13 do 28 sprzyja wyrażaniu przez ciebie emocji, nie blokujesz się. Jowisz w Rybach aż do 28 wpływa na twoje postrzeganie życia, pobudza cię do dyskusji. Uran zapewnia dobre relacje w przyjaźni, a Pluton wkrótce zakończy ciekawą metamorfozę w twoim związku. Od 23 planety obserwują twój obszar finansowy, widoczne są ruchy na koncie bankowym, Wenus towarzysząca Słońcu w Lwie wydaje się wskazywać na poprawę tego obszaru! Mars i Wenus w Pannie przyczyniają się w dużej mierze do rozkwitu emocji z rodziną lub z najbliższymi sąsiadami. Znajdź równowagę między tobą, a innymi!

Miłość

Niebiańskie wpływy nie sprzyjają szczególnie twojemu obszarowi emocjonalnemu, z wyjątkiem ostatniego tygodnia, w którym planety w Pannie wzmocnią twój obszar relacji. Przed dwunastym nie masz ochoty rozmawiać, ale od 13. do 28. robi się znacznie lepiej, wykorzystaj to, aby zadbać o swoje relacje. Możesz być trochę zaborczy do 23, wtedy prawdopodobnie odzyskasz poczucie własnej wartości.

Nasza rada dla Ciebie

Żyj w tym miesiącu lekko, pozostawiając sprawy finansowe i inne obawy codziennego życia w szafie. Uran zaprasza cię do udoskonalenia twoich projektów lub do promowania twojej kreatywności, zwłaszcza w przyjaźni. Zaskocz siebie, wychodząc ze swojej strefy komfortu.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko