Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020




Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Lipiec 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Koncentracja i skupienie na rozwoju relacji! Aż do 22. energie Raka opiekują się tobą, motywują do skupienia się na pracy i na codziennym życiu. Mars i Wenus, stojąc przed twoim znakiem, wzmacniają to, co czyni cię wyjątkowym. Na szczęście twoje pragnienie dobrego samopoczucia utrzymuje się, co za ulga! Saturn w twoim znaku kontynuuje nauczanie mądrości i dyscypliny, podczas gdy Jowisz w Rybach do 28, wyraźnie chroni twoje sprawy finansowe. Małe napięcie jest możliwe w domu lub rodzinie, okres letni pozwala jednak uciec od problemów! Od 23. Słońce w Lwie ułatwia zrozumienie innych, podczas gdy Wenus zwiększa pobudzenie w twoim sercu. Koniec miesiąca jest barwny!

Miłość

Miłośc zajmuje twoje myśli aż do 12, podczas gdy Mars, planeta pożądania, obozuje aż do 29 w twoim obszarze dotyczącym związku. Również Wenus, planeta uczuć, aż do 22 sprzyja twoim pozytywnym emocjom. Miłośc będzie ekstrawagancka lub nie będzie jej wcale. Odłóż na bok swoją żywą naturę i pozwól energiom wpłynąć na twoje życie miłosne.

Nasza rada dla Ciebie

Miesięczne energie są łagodne dla twojego znaku! Lato jest wszędzie, przygotowujesz walizki na wakacje lub kończysz swoje ostatnie sprawy zawodowe. W każdym razie masz zielone światło, aby się zakochać lub skupić na swoim samorozwoju!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko