Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2022

Lipiec przynosi dobre wieści, przyjacielu Lwie. Gwiazdy postanowiły cię rozpieścić, jeśli planujesz wyjazd na wakacje, wszystko będzie dobrze; to jest szczęśliwy i gorący początek lata. Twoje miłości nabierają świątecznego powietrza, uwodzisz, jesteś na szczycie; roztaczasz swój urok. Spotkania są obiecujące. Trochę pewny siebie, przez cały lipiec, nadużywasz swojej uwodzicielskiej roli. Aż do 23, kiedy jesteś cicho, wszystko jest gorące, a potem trochę gęstnieje, na tak i nie, stajesz się poirytowany. Prosisz swoich bliskich, aby zostawili ci trochę miejsca. Twój zły nastrój nie trwa długo, świadomy, że nie jesteś zbyt dobrym towarszyszem, poprawiasz sobie zachowanie.

Miłość

W dziedzinie miłości wszystko jest piękne, decydujesz się żyć bez ograniczeń, bez konfliktu, bez emocjonalnych kłótni, tylko słodycz w twoich relacjach, potrzebujesz kojących i ciepłych kontaktów. Około 15 lipca łączysz uczucia i pochwały, nie jesteś skąpisz komplementów, ludzie, którzy cię kochają, są zakochani.

Nasza rada dla Ciebie

Uzyskaj porady na temat wykorzystywania okazji; gdy są one obecne, jest to rzeczą oczywistą. Lipiec jest pod dobrą opieką, uwodzenie i pasja są na porządku dziennym, nie zadawaj żadnych pytań.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko