Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2023

Mars daje ci znak, że ten miesiąc będzie wciąż żywy. Dlaczego? Ponieważ Słońce, Merkury i Wenus są obecne w twoim znaku. Te energie stymulują twoją pewność siebie i twoje cechy. Rozświetlają twoją aurę tym światłem, które sprawia, że jesteś zauważany. Bez robienia tego celowo, przyciągasz wzrok innych. W tym astralnym klimacie, który jest dla ciebie szczególnie sprzyjający, będziesz musiał obserwować swoje ego, ponieważ może ono przejąć kontrolę. Niestety, spowodowałoby to niepożądane skutki. Aby tego uniknąć, nie próbuj bronić swoich pomysłów za wszelką cenę. Słuchaj innych, nawet jeśli uważasz, że są zbyt ostrożni lub konserwatywni. To w tym stanie umysłu, przepojonym mądrością będziesz miał możliwości rozwoju, których pożądasz.

Miłość

Wraz z odejściem Marsa twoje pragnienia są niecierpliwe, ale nic nie zapowiada pojawienia się miłości. Chociaż nie robisz tego celowo, twoja charyzma działa jak magiczna mikstura. Twój seksapil przyciąga uwagę. Jesteś widoczny, zwracasz na siebie uwagę każdy próbuje cię uwieść.

Nasza rada dla Ciebie

Nadal jesteś na fali sukcesu, to dobrze. Aby rzeczy działały na twoją korzyść, słuchaj innych i daj im pole manewru.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko