Twoje prognozy astralne na Lipiec 2023

Rozwój zapewniony przez Jowisza zostaje ponownie udaremniony przez energie Lwa. Mimo to napięcia się uspokajają, odnajdujesz swoją jasność. Szczęście nigdy samo się nie pojawia. 11. Mars zostaje przeniesiony do Panny. Od tego momentu masz w sobie potencjał, aby negocjować, z korzyścią dla swoich propozycji. Opatrzność sprawia, że poznajesz ludzi, którzy mają moc, aby pomóc ci w realizacji twoich projektów. Jednak nadal będziesz walczył z energiami pochodzącymi od Lwa. Między 12 a 28 nie spocznij na laurach. Zamiast tego miej wszystko na oku i znajdź czas na dopracowanie szczegółów. Nie wahaj się określić swoich celów.

Miesięczny Horoskop Lipiec 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Twoje uczucia są pod wpływem Wenus w Lwie. Wszystko może pójść dobrze lub też możesz wiele zaryzykować, działając z pasją. Jeśli chcesz spokoju, nie dolewaj oliwy do ognia, ponieważ dobrze wiesz, jak to się skończy.

  W związku

  Twój sukces polega na umiejętności łączenia intuicji z cierpliwością. Dzięki temu nie będziesz musiał dokonywać ciężkich wyborów.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.