Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Lipiec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2023

Rozwój zapewniony przez Jowisza zostaje ponownie udaremniony przez energie Lwa. Mimo to napięcia się uspokajają, odnajdujesz swoją jasność. Szczęście nigdy samo się nie pojawia. 11. Mars zostaje przeniesiony do Panny. Od tego momentu masz w sobie potencjał, aby negocjować, z korzyścią dla swoich propozycji. Opatrzność sprawia, że poznajesz ludzi, którzy mają moc, aby pomóc ci w realizacji twoich projektów. Jednak nadal będziesz walczył z energiami pochodzącymi od Lwa. Między 12 a 28 nie spocznij na laurach. Zamiast tego miej wszystko na oku i znajdź czas na dopracowanie szczegółów. Nie wahaj się określić swoich celów.

Miłość

Twoje uczucia są pod wpływem Wenus w Lwie. Wszystko może pójść dobrze lub też możesz wiele zaryzykować, działając z pasją. Jeśli chcesz spokoju, nie dolewaj oliwy do ognia, ponieważ dobrze wiesz, jak to się skończy.

Nasza rada dla Ciebie

Twój sukces polega na umiejętności łączenia intuicji z cierpliwością. Dzięki temu nie będziesz musiał dokonywać ciężkich wyborów.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko