Dzisiaj, Wtorek 11 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Lipiec 2023

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 11/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2023

Od pewnego czasu energie Lwa sprawiają, że chcesz intensywniej żyć. W tym miesiącu nie jest to niemożliwe! Dzięki Marsowi w Lwie ominiesz przeszkody, które staną ci na drodze. Niestety, przeniesienie Marsa do Panny 11., powoduje, że obowiązki pojawiają się ponownie. Nie postrzegaj ich jako nieuniknionych i nie zniechęcaj się! Idź naprzód i wierz w swoje szczęście. Dlaczego? Ponieważ czerpiesz korzyści z przedsiębiorczej i szczęśliwej energii Wenus, Merkurego i Słońca w Lwie. Inspirują cię pomysłami, które łagodzą komplikacje wywołane przez Saturna i Marsa. Pozwalają ci spotkać ludzi, którzy mają moc, aby zapewnić ci rozwój kariery.

Miłość

Ograniczenia wywoływane przez Saturna są odczuwalne. Jeśli masz poczucie bycia uwięzionym, bądź pewny siebie, ponieważ jest wyjście z tej sytuacji! Wenus popycha cię do doświadczenia innego stylu życia. Z pewnością jest on elegancki i stylowy, ale ma wpływ na twoje poczucie sensu istnienia.

Nasza rada dla Ciebie

Chociaż masz wrażenie przebywania w niekończącym się tunelu, światło jest w twoim zasięgu. Podejdź do tego spontanicznie. Nie będziesz żałować.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko