Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Lipiec 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Z Merkurym, Wenus i Słońcem w Lwie zajmujesz centralne miejsce. Dzięki Jowiszowi, światło jest skierowane tylko na ciebie. Świetnie odnajdujesz się w tej błyskotliwej atmosferze! Masz wrażenie, że zrobiłeś zaledwie krok i jesteś na swoim miejscu. Twój wszechświat zaczyna dostosowywać się do twoich potrzeb. Jednak ten pozytywny i inspirujący okres wywołuje liczne wyzwania. Twoi bliscy mogą myśleć, że twoje zachowanie jest śmieszne. Mogą też zastanawiać się, gdzie w twoim życiu jest dla nich miejsce. Sytuacja sprawia, że musisz przemyśleć swoje dalsze kroki. Ale to nie potrwa długo. 21. wraz z pojawieniem się Marsa w Bliźnietach uczysz się jak ignorować krytykę.

Miłość

Wraz z pojawieniem się Wenus w Raku, musisz podjąć wysiłek, aby twoje uczucia były stabilne. Niestety, przyjęcie postawy, która nie odpowiada twojej naturze, czyni cię niezdarnym. Od 12-go, wraz z pojawieniem się pięknego Lwa, odnajdziesz swoje miejsce.

Nasza rada dla Ciebie

Energie raka sprawiają, że czujesz się nieswojo. Na szczęście dzięki sile emanującej z Lwa, możesz pokazać na co naprawdę cię stać.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko