Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Do 20. Mars w Byku poważnie komplikuje twoje życie. Dzięki energii Raka, przekraczasz swoje możliwości i znajdujesz rozwiązania w obliczu każdego problemu. Chociaż teraz masz kontrolę nad sytuacją, może to ulec zmianie. Energie pochodzące od Merkurego, Wenus i Słońca w Lwie zakłócają twój styl życia. Powodują podniecenie, które cię rozprasza. W tym stanie umysłu twoje myśli są gdzie indziej i zaczynają się kłopoty. Możesz jednak uniknąć tych zagrożeń, mając mądrość, by trzymać się z dala od wydarzeń i osób, które uważasz za zbyt kontrowersyjne. To sprawi, że wydasz się skryty, ale dzięki temu unikniesz nieporozumień i komplikacji.

Miłość

Do 11-tego Wenus w Raku wie, czego potrzebujesz. Ujawniasz to, co w tobie najlepsze. Czujesz się kochany. Następnie wydarzenia i relacje przybierają inny obrót. Znajdujesz się w sytuacjach, które ci nie odpowiadają i niestety, ujawniasz swoją ciemną stronę.

Nasza rada dla Ciebie

Nie oddalaj się od innych. Spójrz na problemy z dobrej strony. Czyniąc to, będziesz mile zaskoczony zachowaniem niektórych osób.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko