Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2024 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Od jakiegoś czasu czujesz się szczęśliwy, ale masz problem z uchwyceniem tego, co ważne. Szczęście się pojawia, a potem znika bez wyjaśnienia. W tym miesiącu, dzięki energiom krążącym w Lwie, przepaść, która oddziela cię od szans, utrudnia ci działanie. Od 3. w końcu spotykasz dobrych ludzi, którzy mogą zrealizować konkretne propozycję. 12. Wenus dołącza do Lwa. Relacje wykraczają poza dopuszczaln normy. Możesz łatwiej wyrażać swoje uczucia. Czujesz się spełniony i jest ci dobrze. Jednak od 21-go pojawienie się Marsa w Bliźniakach zaczyna cię niepokoić. Nie skupiaj się na tym momencie, ale działaj w perspektywie długoterminowej.

Miłość

Wenus w Lwie ujawnia potencjał, z którego rzadko korzystasz. Dbasz o swój wygląd. Stajesz się bardziej stylowy i wyrafinowany. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. W tym miesiącu twoi bliscy będą cię wspierać. Najbliższe dni będą szczęśliwe i satysfakcjonujące.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś zaskakującą osobą, masz w sobie niezwykły potencjał. W tym miesiącu możesz z niego skorzystać. Zrób to i nie zadawaj żadnych pytań.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko