Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2018

Będziesz zmuszony w tym miesiącu do zajęcia stanowiska w dość delikatnych kwestiach, co nie jest łatwe. Pewne decyzje zostaną podjęte, zwłaszcza związane z umowami - mowa tu albo o zaangażowaniu, albo o wycofaniu. Od jakiegoś czasu czujesz się przytłoczony pewnymi ograniczeniami, moralnymi lub fizycznymi. Może tu chodzić o relacje z innymi lub o życie zawodowe, które już Ci nie odpowiada. Twoje zdrowie nieźle na tym straci, Twoje samopoczucie i energia zdecydowanie spadną. Czas, aby pozbyć się męczących sytuacji. Być może nie chciałeś wcześniej spojrzeć rzeczywistości w oczy i próbowałeś uniknąć pewnych decyzji.

Miłość

Nie chowaj głowy w piasek! Warto wszystko wyjaśnić, aby rozpocząć na nowo zdrowe relacje.

Nasza rada dla Ciebie

Pewna decyzja musi zostać podjęta i nawet jeśli nie jest to łatwe, zobaczysz, że nie będzie to trwało za długo. Układ gwiazd doda Ci odwagi. Idź więc śmiało do przodu i pamiętaj, że jak już zdecydujesz się na ten krok, poczujesz się znacznie lepiej i zyskasz energię.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko