Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Listopad 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2018

Twoje życie zawodowe w tym miesiącu wyjdzie na pierwszy plan. Już od jakiegoś czasu dajesz się ponieść wydarzeniom i akceptujesz w dość bierny sposób rolę, którą masz spełniać. Dzisiaj jednak zasługujesz na trochę więcej uwagi i postępu. Jesteś gotowy na podjęcie się większych obowiązków, a nawet na zdecydowanie się na szkolenia, które nauczą Cię nowych umiejętności. Będziesz mógł dzięki temu podjąć się ważniejszej roli wobec swojego otoczenia. Pokażesz, że jesteś przedsiębiorczy i skuteczny w działaniu. Uda Ci się więc w jasny sposób wyrazić swoje ambicje osobom stojącym wyżej w hierarchii i powinieneś zostać wysłuchany.

Miłość

Może niestety dojść do pewnych konfliktów w tej sferze. Pamiętaj, że złość nigdy nie jest dobrym doradcą, zachowaj więc zimną krew i wykorzystaj w pełni Twoje umiejętności negocjacji.

Nasza rada dla Ciebie

Listopad powinien być dla Ciebie miesiącem, w którym spełniasz się zawodowo i doprowadzasz do pewnego postępu w życiu profesjonalnym. Pamiętaj o działaniu na rzecz wspólnego interesu, nie zapominając jednak o swoich własnych ambicjach. Unikaj konfliktów z hierarchią, a zbierzesz plony swojej strategii "win-win".

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko