Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Listopad 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2018

W listopadzie będziesz często proszony o pomoc w życiu zawodowym. Okażesz się więc bardzo aktywny i skuteczny w działaniu, ale może to doprowadzić do ogromnej ilości stresu. Warto więc podsumować swoje działania, gdyż w innym wypadku czeka Cię wiele frustracji. Jeżeli ostatnimi czasy dajesz z siebie dużo, możesz mieć wrażenie, że inni nie doceniają Twojego zaangażowania. Powinieneś więc zadać sobie ważne pytania i zastanowić się nad tą kwestią. Twoja szczerość i poczucie solidarności zachęcą Cię do podjęcia się zadań w celu pomocy pewnej grupie. Nie zostanie to jednak prawie wcale zauważone i docenione. Poczucie niesprawiedliwości będzie więc Ci długo towarzyszyć. Nie zniechęcaj się jednak. Podsumujesz te kwestie z Twoimi kolegami z pracy, którzy będą chętni z kolei pomóc Tobie.

Miłość

W życiu uczuciowym musisz w końcu przedrzeć się przez tę mgłę i podjąć decyzję...

Nasza rada dla Ciebie

Twoje poczucie solidarności doprowadzi Cię do przekroczenia Twoich własnych granic oraz do poświęcenia się bez uznania innych. Aby uniknąć frustracji na przyszłość, pamiętaj o odnalezieniu równowagi między dawaniem a braniem. I nie zapominaj o sprawianiu również sobie przyjemności!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko