Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Saturn i Pluton kontynuują wpływ na zmiany w Twoim związku lub w partnerstwie. W ciągu całego miesiąca, drogi Raku, będziesz bardziej wrażliwy na problemy związane z dziećmi lub z miłością. To właśnie aż do 23 listopada Słońce w Skorpionie zwiększy w Tobie wrażliwość. Pewne tematy tabu mogą wyjść przez to na jaw! Będziesz szczególnie cieszył się drobnymi przyjemnościami życia codziennego, chyba że praca nie będzie szła gładko i przyjemnie. Neptun ma wciąż duży wpływ na pierwszą dekadę znaku; zachęci on więc te osoby do wielu zmian w życiu. Uran, wchodzący do gwiazdozbioru Byka, zmieni również podejście do przyjaźni i do planów (dotyczy to także tylko i wyłącznie pierwszej dekady).


Miłość


zajmie Twoje myśli. Pamiętaj, aby nie przyspieszać na siłę żadnych wydarzeń z nią związanych. Twoja delikatna i wyjątkowo wrażliwa natura będzie musiała ustąpić miejsca pragnieniu miłości i pasji. Komunikacja będzie na wysokim poziomie!

Nasza rada dla Ciebie

Możesz być pewien tego, że pewne kwestie przyjdą w swoim czasie. W tym miesiącu skup się na tym, co liczy się najbardziej: osoby, które kochasz. Twoje życie zawodowe zapowiada się łatwo i przyjemnie. Nie bój się spojrzeć na swoje życie oczami dziecka, ale nie oczami z wczoraj: nie żyj przeszłością.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko