Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Horoskop dla Waga na Listopad 2019

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione czy wydane – Twoje kwestie finansowe będą w ruchu, z tendencją do wzrostu. Słońce i Merkury do 26 listopada, a następnie Mars od 19 listopada wpłyną pozytywnie na stan Twojego portfela. Piękna Wenus, Twoja planeta, będąca do 19 listopada w gwiazdozbiorze Strzelca, oświetli wszelkie kwestie związane z relacjami i z Twoim umysłem. Staniesz się świetnym dyplomatą, uwiedziesz słowami i przekonasz do siebie niejednego. Mars w Twoim gwiazdozbiorze do 19 listopada przyniesie Ci ogromne pokłady energii, pamiętaj, aby je uregulować. Osoby z pierwszej dekady uzyskają wpływ planety Uran w gwiazdozbiorze Byka: czekają je duże wewnętrzne zmiany. Bądź czujny w pracy, jesteś podatny na robienie błędów. Pluton i Saturn zajmują Twoją przestrzeń rodzinną, zaakceptuj nowe zmiany.

Miłość

Jeżeli po wszelkich kwestiach finansowych zostanie Ci trochę energii na inne rzeczy, przeżyjesz kwestie miłosne w przyjemny sposób. Wenus i Jowisz zapowiadają spokojną komunikację, która pozytywnie wpłynie na relacje. Mars w Twoim gwiazdozbiorze doda Ci mnóstwo energii i obdrarzy Cię jeszcze większą chęcią działania i urokiem osobistym.

Nasza rada dla Ciebie

Dużo rozmów, dużo spotkań! Będziesz aktywny na wszystkich możliwych frontach. Uważaj na swoje zdrowie, pamiętaj, aby zdrowo się odżywiać, a listopad stanie się Twoim miesiącem!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko