Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione czy wydane – Twoje kwestie finansowe będą w ruchu, z tendencją do wzrostu. Słońce i Merkury do 26 listopada, a następnie Mars od 19 listopada wpłyną pozytywnie na stan Twojego portfela. Piękna Wenus, Twoja planeta, będąca do 19 listopada w gwiazdozbiorze Strzelca, oświetli wszelkie kwestie związane z relacjami i z Twoim umysłem. Staniesz się świetnym dyplomatą, uwiedziesz słowami i przekonasz do siebie niejednego. Mars w Twoim gwiazdozbiorze do 19 listopada przyniesie Ci ogromne pokłady energii, pamiętaj, aby je uregulować. Osoby z pierwszej dekady uzyskają wpływ planety Uran w gwiazdozbiorze Byka: czekają je duże wewnętrzne zmiany. Bądź czujny w pracy, jesteś podatny na robienie błędów. Pluton i Saturn zajmują Twoją przestrzeń rodzinną, zaakceptuj nowe zmiany.

Miłość

Jeżeli po wszelkich kwestiach finansowych zostanie Ci trochę energii na inne rzeczy, przeżyjesz kwestie miłosne w przyjemny sposób. Wenus i Jowisz zapowiadają spokojną komunikację, która pozytywnie wpłynie na relacje. Mars w Twoim gwiazdozbiorze doda Ci mnóstwo energii i obdrarzy Cię jeszcze większą chęcią działania i urokiem osobistym.

Nasza rada dla Ciebie

Dużo rozmów, dużo spotkań! Będziesz aktywny na wszystkich możliwych frontach. Uważaj na swoje zdrowie, pamiętaj, aby zdrowo się odżywiać, a listopad stanie się Twoim miesiącem!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko