Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2020 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Zwiększona kreatywność i skupienie na rodzinie, drogi Raku! Aż do 21-go, Słońce w Skorpionie wzmacnia Twoją kreatywność, nawet twoją uczuciowość. Merkury, wciąż w Skorpionie od 11-go do 30-go, zwiastuje wiele dyskusji i wymiany doświadczeń w tym samym sektorze. Aż do 21-go, Wenus w Wadze, wspierana przez Merkurego do 10-go, łagodzi życie rodzinne i relacje w rodzinie. Stojąc przed twoim znakiem, kosmiczne planety o dużej wadze wprowadzają istotne zmiany w twoim związku w ostatnich dwóch dekadach. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, przyniesie wielkie towarzyskie poruszenie lub związane z planami! Przez cały miesiąc Mars w Baranie wysyła swoje impulsy w kierunku twojego społeczno-zawodowego przeznaczenia. Wenus przechodzi 22-go w Skorpiona i kieruje twoją uwagę na ukochaną osobę. Od 22-go do 30-go zainteresuj się codziennością lub profesjonalnym biznesem! Całkiem ciekawy miesiąc!

Miłość

Świetlany wpływ Słońca w Skorpionie, w pięknym aspekcie twojego znaku, spowoduje, że złapiesz wiatr w żagle i tak będzie aż do 21-go. Wenus bardzo sprzyja twojej miłości. Wcześniej ta piękna planeta wpływała korzystnie na twój dom. Teraz jest trochę inaczej, ale też przyjemnie! Z drugiej strony Mars z Baranem napędzają cię, nie reaguj zbyt ostro.

Nasza rada dla Ciebie

Siły miesiąca rozpieszczają cię trochę! Bez lub z kilkoma zaledwie negatywnymi impulsami, twoja konstelacja powinna spokojnie rozkwitać. W pierwszej dekadzie zwróć uwagę na nowe, które nabierze kształtu w kwestii znajomych lub planów. Będąc ostrzeżonym możesz sie przygotować!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko