Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Finanse i idealne życie na tapecie, droga Rybo! Gromada w Skorpionie: Słońce do 21-go i Merkury od 11-go do 30-go, uwrażliwi cię na idealne życie, na bardziej aktywną duchowość. Gromada w Wadze: Merkury do 10-go i Wenus do 21-go, wzmocni twoją fizyczną siłę, zainteresowanie pieniędzmi i innymi tajemnicami życia. Mars w Baranie zajmie się twoim majątkiem. Będziesz pilnował swojego portfela. Wydatki i potrzeby rosną! W drugiej dekadzie zainspirujesz się czymś. Uran zmieni sposób porozumiewania się w pierwszej dekadzie. Natomiast dwie ostatnie dekady to czas solidnego przyjaznego środowiska i ułatwień w realizacji planów. Od 22-go Słońce oświetla twój społeczno-zawodowy los. To dobry czas, jeśli liczyłeś na podwyżkę!

Miłość

Będzie Intensywnie! Aż do 21-go twoje uczucia będą trochę przesadne w stosunku do umiarkowanie emocjonalnych aspiracji. Mars, cały w ogniu, cały płonie. Nie ustępuje, wręcz przeciwnie, wzmacnia twój apetyt na fizyczne i emocjonalne doznania, twoje serce będzie wrzeć! Będziesz silniejszy, niż ci się wydaje, ale w sprawach sercowych wygrywa twoja prawdziwa wrażliwość. Spokojnie oddychaj, nie dramatyzuj!

Nasza rada dla Ciebie

Twoja wrażliwa, intuicyjna natura nie pasuje do sił powietrza lub znaków ognia. Jednak znając dobrze swoje środowisko, dzięki potędze wyobraźni, ponownie będziesz w stanie się skupić i pozostać pozytywnym. Oczywiście jeśli będziesz chciał!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko