Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, drogi Skorpionie! Słońce do 21-go i Merkury od 11-go do 30-go obmyślają mentalną strategię i taktykę! Skrywasz swoje myśli (aż do 10-go) i swoje uczucia (aż do 21-go). Zajmujesz się sprawami dnia codziennego i pracą i jest to efekt wpływu Marsa w Baranie. Jowisz, Saturn i Pluton, w ostatnich dwóch dekadach, prowokują cię do zadawania sobie zbawiennych pytań, otwierających twój umysł. Neptun w Rybach, w drugiej dekadzie, wysyła swoje mistyczne światło do twojego ukochanego lub do relacji z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Zawsze na miejscu, naprzeciw twojej konstelacji, Uran w Byku stara się zdestabilizować cię poprzez twoje intymne związki w pierwszej dekadzie. Od 22-go do 30-go zwróć uwagę na swój majątek, twój umysł przenika wszystko!Miłość

miłośc ucieka przed tobą do 21-go. Wenus ukrywa się i może wyjawić to, co było dotąd w cieniu lub tymczasowo wycofać to, co dzieje się aktualnie. Twoja zmysłowość, bez tabu i nienasycona, będzie musiała walczyć z potężną siłą - okrutnym zwlekaniem! A ty przecież lubisz subtelność. Bądź cierpliwy do 22-go, twoje uczucia będą połączone z twoją osobowością!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc jest twój! Cieszysz się tak bardzo, że pomimo przygaszonego światła wzrasta twoja wewnętrzna ostrość wzroku! Wpływy mięsiąca działają na twoje przyciąganie i waleczny charakter. Czy będziesz w stanie sprostać wyzwaniom wszechświata?

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko