Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Charyzma i kontakty z przyjaciółmi, droga Wago! Zaczynasz miesiąc z Wenus, swoją planetą, w swoim znaku, aż do 21-go i Merkurym do 10-go, pełen uroku i elokwencji, masz się dobrze! Słońce w Skorpionie przychodzi, by wzbudzić twój obszar związany z twoimi finansami i darowiznami: co chcesz uprzywilejować? Mars, przed tobą, zajmuje miejsce w Baranie, wzmacnia znaczenie twoich intymnych i towarzyskich związków. Ostatnie dwie dekady to czas wstrząsów w domu i rodzinie. W pracy Neptun wyzwala fantazję, ale także ewolucję, przez co twoje codzienne nawyki mogą się trochę skomplikować w drugiej dekadzie. A może zamierzasz skontrolować zdrowie? Uran zwiększy twoje zmysłowe i materialne potrzeby i otworzy na duchowe zainteresowania w pierwszej dekadzie. Od 22-go do 30-go wspaniałe kontakty!

Miłość

Twoje Słońce, w towarzystwie słodkiej Wenus aż do 21-go, pokazuje pewne oczywiste korzyści! Nieodparty urok! Merkury zapewnia właściwą komunikację, a Mars w Baranie – niezawodne działanie. Namiętne, przedsiębiorcze, siły miesiąca psują cię. Ty też się wygłupiaj, ale miej do tego dobry powód! Pod koniec miesiąca nie pomyl szczerego przywiązania z nieskończonym opętaniem.

Nasza rada dla Ciebie

Koniec roku zachęca do przemyśleń i do lekkiej introspekcji. Relacje, bardzo ważne dla ciebie w tym miesiącu, zadbają o wszystkie twoje związki. Bądź hojny, a otrzymasz jeszcze więcej!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko