Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Twoje sprawy społeczno-zawodowe są w toku, twoje relacje są przyjazne, drogi Wodniku! Aż do 21-go, Słońce w Skorpionie wyzwoli chęć wspięcia się po drabinie sukcesu, a także poszerzenie obszaru działania. Merkury w tym samym znaku od 11-go do 30-go. Uran, twoja planeta, zajmie się twoim mieszkalnym lub rodzinnym sektorem w pierwszej dekadzie. Wenus do 21-go czyni cię marzycielem, a następnie od 22-go do 30-go twoje przeznaczenie może być uwarunkowane twoim urokiem osobistym. Mars w Baranie zwiększy twoją inteligencję i zwróci uwagę na pewne dzialania i sąsiedzkie relacje. Bądź czujny, jeśli chodzi o twoje stałe źródła. W drugiej dekadzie Neptun powoduje rozmycie spraw. Planety wagi ciężkiej oddziaływują głęboko, zdeterminowane, aby przygotować cię na wielkie zmiany w ostatnich dwóch dekadach. Od 22-go do 30-go w centrum zainteresowania znajdą się plany lub przyjaciele!

Miłość

Planety są słodkie dla twojego ukochanego! Wenus w Wadze spowoduje, że chętniej będziesz wyrażać swoje uczucia, podczas gdy Mars w Baranie wzmocni twój seksapil, zmysły i energię. Twój świat będzie nienaganny aż do 10-go, atrakcyjny i przenikliwy od 11-go do 30-go. Wszystko jest w twoich rękach. To od ciebie zależy czy w tym miesiącu będziesz wiódł spokojne życie emocjonalne.

Nasza rada dla Ciebie

Miły listopad, drogi obywatelu świata! Tylko pierwsza dekada jest nieco zakręcona przez Urana, więc dostosuj się! W innych dzieje się! Nie musisz wybierać pomiędzy tym co na zewnątrz, a domem - możesz mieć jedno i drugie!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko