Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2021

W tym miesiącu jesteś jednym z najszczęśliwszych znaków zodiaku. Od pierwszego tygodnia znajdziesz równowagę. Nowe projekty zyskują na wartości, rośniesz w siłę, twoja determinacja się opłaca! Twoja postawa jest motywująca i zdecydowana! Widoczna jest różnica w twoim otoczeniu. Przez cały miesiąc ważną rolę odgrywa sfera zawodowa. Pojawiają się propozycje, mnożą się nowe kontakty, budujesz fundamenty. Gwiazdy zwracają uwagę na fakt, że niektóre z twoich zobowiązań mogą mieć pewne konsekwencje dla twojego życia prywatnego. Pamiętaj jednak, że małe zwycięstwa dają motywację. W trzecim tygodniu jesteś całkowicie oddany swojej rodzinie (rodzicom, dzieciom).

Miłość

Aby uniknąć przemęczenia, starasz się wycofać z pewnych sytuacji. Jeśli chcesz zaangażować się w pracę, konsekwencją będzie mniej wolnego czasu w życiu prywatnym. Około 23-go decydujesz się na ustępstwa. Poświęcasz się bardziej swoim bliskim, aby wzmocnić z nimi więzi.

Nasza rada dla Ciebie

Wiesz, że jesteś niezastąpiony. Przez takie podejście stajesz się próżny. Niekiedy stajesz się zbyt wymagający wobec swoich bliskich. Okaż odrobinę zrozumienia, a wszystko będzie dobrze. Poza tym w tym miesiącu masz okazję pokazać się z jak najlepszej strony.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko