Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2022 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2022

Miesiąc rozpoczyna się dobrymi aspektami planetarnymi. Jeśli nadal masz rzeczy do załatwienia, znajdziesz czas i motywację. Twoje najbliższe otoczenie zachęca i wspiera wszystkie twoje działania. Możemy powiedzieć, że w tym miesiącu dzięki twojej energii świecisz. Wróciłeś jak zegar, jesteś w stu procentach w swoim kształcie; możesz sprostać najdzikszym wyzwaniom. Podczas trzeciego tygodnia twój entuzjazm nie ustaje, powrót do spokoju nastąpi pod koniec miesiąca. W tym momencie uprzywilejowujesz chwile w rodzinie lub między przyjaciółmi, porządkujesz dom, a zarządzanie zajęciami dzieci zapewnia ci dobrą spójność. Możesz współpracować przy projekcie rodzinnym.

Miłość

Miejsce na romantyzm. Jeśli lew świeci tysiącem świateł, to dlatego, że kocha migotać w tym miesiącu. Robisz pozytywne gesty, składasz obietnice, jesteś po prostu szczęśliwy. Uważaj, aby nie pozwolić sobie na związek, który nie wygląda jak ty. Jeśli jesteś pewny siebie, nie wahaj się.

Nasza rada dla Ciebie

Rodzinny krąg jest Twoim filarem, w tym miesiącu wszystko jest w porządku, ale jeśli poczujesz trochę stresu, nie martw się i spędzaj miło czas z rodziną. Relaks z rodziną to idealne rozwiązanie.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko