Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

9., wraz z pojawieniem się Wenus w Wadze, presja spada. Możesz znów oddychać. Najgorsze skutki działania Saturna znikają. Jednak gwiazda roztropności cię obserwuje! Nadal spowalnia twój rozwój. Możesz więc przygotować się na dużo pracy! Aby ci pomóc, Merkury pojawi się w twoim znaku 11-go. Następnie Słońce i Mars dołączą do niego odpowiednio 23 i 24. Energie te, związane z Wenus w Wadze, przywracają twój optymizm. W tym miesiącu twój obszar działania powiększa się, pomimo licznych komplikacji. Czujesz się coraz mniej ograniczony. Dzięki przyjaźni dostrzegasz, że to, co niemożliwe, może stać się możliwe.

Miłość

Od 9 dzieją się dobre rzeczy. Zauważasz to 11. Po okresie rozczarowań, twoje uczucia stopniowo odnajdują entuzjazm i radość z życia. W tym miesiącu chcesz zacząć od nowa, oczyszczając się z niepowodzeń i udręk z przeszłości.

Nasza rada dla Ciebie

Wokół ciebie jest dużo pozytywnej energii. Aby nie zmarnować tego okresu, nie pomijaj swoich bliskich. Tym razem rób rzeczy jedna po drugiej. Będzie bezpieczniej.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko